Genel Bakış

Yeni otopark Signa tuğlası ile göz alıyor

02/09/2013

Spouwen’daki (BE) şubemizde yeni bir otopark inşa ettik. Bu otopark araba filomuzun büyük bir bölümünü alıyor ve yakın gelecekteki elektrikli şirket arabalarımız için birkaç şarj noktası sunuyor. Toplam cephe yüzeyi 300m². Bu inşaatı, en yeni buluşumuz Signa’nın bazı avantajlarını sergilemek için kullandık. Signa, kendi tasarladığınız kılıcına kaplama tuğla kompozisyonunun üzerine yapıştırıldığı hava şartlarına dayanıklı bir rockpanelden oluşmaktadır. Bu hazır paneller, mükemmel şekilde ölçülmüş alüminyum strüktüre yapıştırılır ve vidalanır.

Signa inşaatlar için özel olarak geliştirilmiş, yenilikçi bir üründür. Bu ürün, tuğlada sınırsız olasılıklar sunmaktadır. Böylece 4 değişken bazında milyonlarca olasılık düşünebilirsiniz: format, renk, rölyef ve bağlama. Kılıcına kaplama tuğlalar için ürün yelpazesindeki tüm tuğlalar arasından seçim yapabilirsiniz. Görüyorsunuz ki Signa, cephe kaplamalarında inanılmaz bir tasarım özgürlüğü sunmaktadır.

Spouwen’deki otoparkımız için renk, rölyef ve bağlamada farklılığa sahip bir desen seçtik. Yeni karakteristik Wasserstrich renkleri Billund ve Herning tüm cephe üzerinde degredeli bir renk sunmaktadır. Kılıcına tuğla kaplamalar düşey bağlanmıştır ve kalınlığı hafifçe farklılık gösterir. Sonuç, özgün renk ve tekstür kombinasyonuna sahip mükemmel kontrast bir cephedir. Kendi özel imzanız gibidir.

Uygulama cephe tekniklerinde uzman Balen’de (BE) bulunan Drooghmans firması tarafından yapılmıştır.

Signa hakkında daha ayrıntılı bilgi mi istiyorsunuz? Websitemizi ziyaret ediniz: www.signapanels.co.uk Veya aşağıdaki telefon numarası ya da e-posta adresinde uzman takımımızla iletişime geçiniz: (+32) 089 56 02 64 ; bricksolutions@vandersanden.com.