Genel Bakış

Vandersanden Group, Signa ile Golden A’ Design Award 2013 ödülünü kazanıyor

23/04/2013

A’ Design Award, sadece bir ödül değil. Tasarımda kalite ve mükemmelliğin bir kanıtı. Bu ödül töreni, her yıl ‘A’ Design Award & Competition’ tarafından düzenlenen uluslararası bir organizasyondur ve tasarım alanında geniş bir kitleye hitap etmektedir.  Farklı kategorilerde birden fazla ödül kazanılabilir.  Akademisyen ve profesyonel uzmanlardan oluşan bir jüri, katılan tasarımları fonksiyonellik, mühendislik, sunum, yenilik ve teknoloji vb. bakımından değerlendirmektedir.

14 Nisan 2013 Pazar günü Como’daki (İtalya) gala gecesinde bu prestijli ödüller sahiplerini bulmuştur. Vandersanden Group, Yapı Malzemeleri, İnşaat Elemanları, Yapı ve Sistem Tasarımı alanında Signa ile Golden A’ Design Award ödülüne layık görüldüğü için son derece gururludur.

Signa nedir?
Signa –mimar tarafından tasarlanan- Vandersanden kılıcına kaplama tuğla kompozisyonunun üzerine yapıştırıldığı hava şartlarına dayanıklı bir Rockpanel®den oluşur. Böylece projeler özgün ve dikkat çekici bir görünüm alır. Mimar, ustaca rölyef, renk, format ve örme şekli ile oynayabilir. Bu, ilk bakışta tuğla kaplamaya elverişsiz gibi görünen projelerde bile mümkündür.

Signa paneli, farklı montaj seçeneklerine sahiptir. En bilinen teknikler, alüminyum veya ahşap bir taşıyıcı konstrüksiyon üzerine uygulanır. Bu konstrüksiyon farklı zeminler üzerine monte edilebilir.

Daha fazla bilgi için: www.signapanels.com