Genel Bakış

Vandersanden Group, Limburg ihracat fiyatı ödülünü aldı

07/10/2015

İhracat ili

Voka Limburg, Limburg'deki şirketlerin ihracat başarılarına daha fazla dikkat çekmek istiyor. Bu nedenle ilk kez Limburg ihracat fiyatı ödüllerini organize etti. Uzmanlardan oluşan bir jüri, önceden belirlenen kriterlere göre kazananları seçti.
 

İhracat fiyatı

6 Ekim Salı günü Uluslararası Girişimcilik Haftası boyunca Voka Limburg 3 kategoride ödül verdi. "50'den fazla çalışanı olan şirket" kategorisinde jüri, Vandersanden Group'u ihracat ülkelerindeki başarı hikayesi nedeniyle ödüllendirdi. Satış ve Pazarlama Müdürü Wilfried Lenaers: "Marka tanınırlığı, uzun vadeli ilişkiler, kendini adapte edebilen bir şirket ve öğrenmeye açık takımlara odaklanmaktayız. Yani kendimiz ile ihracat partnerlerimiz arasındaki etkileşime önem veriyoruz. Amaç, partnerlerden şirketimizin bir uzantısını yaratmak, böylece müşteri, Vandersanden markasıyla her yerde karşılaştırılabilir, stabil bir  deneyim yaşar."
 
Hem ulusal hem uluslararası alanda tuğla, pek çok bölgede hala cephelerde en çok kullanılan inşaat malzemesi durumunda. Vandersanden Group, eski bir ürünle lokal, çekici sokak görünüm kültürünü sürdürmeyi başarıyor. Wilfried Lenaers: "Olağanüstü bir şekilde olağan olmaya çalışıyoruz. Olağan, çünkü komşu ülkeler en önemli ihracat pazarlarımız. Olağanüstü, çünkü ihracat sayesinde Avrupa'daki  elle form verilmiş cephe tuğlalarında en büyük üreticiyiz. Böylelikle finansal olarak sağlıklı kalabiliyor ve mükemmel binalar yapılmasına yardımcı oluyoruz. Hem komşu ülkelerimizde hem de daha uzak yerlerde bunu başarabiliyoruz."
 

İhracat incileri

İhracat inci sayısına göz atınız. Bunlar, ihracat partnerleri ile yapılan işbirliğindeki hedefe yönelik ihracat planı sayesinde alınan güzel sonuçlardır.