Genel Bakış

Vandersanden Group Aile Günü: Başarılı bir etkinlik!

13/05/2013

Böylece aile ve arkadaşlar, yapılan çalışmaların perde arkasını da görebildiler. Ve hoş bir biçimde firmadaki her kişinin ne kadar önemli olduğunu keşfettiler. İlk olarak Vandersanden Group’un tarihi hakkında ilgi çekici bir prezantasyon yapıldı. Şirketin nasıl kurulduğu ve Avrupa'nın en büyük tuğla üreticilerinden biri haline geldiği anlatıldı. Daha sonra üretim süreci hakkında bir video izlendi. Peki bir tuğla esasen nasıl yapılıyordu? Bu konuda fabrikada farklı üretim fazları hakkında bilgi edinmek için bir tur yapmak son derece yararlı oldu.

“Büyük tur”un ardından sıra içecek ve yiyecek servisine gelmişti. Fabrika hollerinden biri güzel bir oturma alanına ve küçükleri çocuk animasyonları ile eğlendiren bir yere dönüştürüldü. Herkes kek, tart, wafel, cupcake ve brownie yiyerek keyifli dakikalar geçirdi. Bu sayılan yiyeceklerin tümü çalışanlar tarafından yapılmıştı.

Toplanan 6500 euroluk tutar, tamamen Vandersanden Group tarafından iyi bir amaç için kullanılıyor. Bu para, Etiyopya, Lalibela’daki bir hastane projesine gidiyor. Doktor ve hemşireler, hastalarıyla mümkün olduğu kadar iyi bir şekilde ilgilenmeye çalışıyorlar. Gerçekten güç şartlar altında çalışıyorlar. Problemlerin en büyüklerinden biri anne ölümleri: 30 anneden yaklaşık 1’i doğumlardan sonra ölüyor. Bunun başlıca nedeni, kadınların bakım için zamanında hastaneye gidememeleri. Bunun için acil şekilde basit bir ambulansa ihtiyaç var. Ve bu ambulans Mart ayında kendilerine teslim edildi. Ambulansın Lalibela’ya resmi olarak bağışlandığı videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Vandersanden Group Spouwen’da binlerce kişiyi ağırlama ayrıcalığını yaşadı. Başarılı bir etkinliğe imza attı!