Genel Bakış

Spouwen’deki yeni alanda Signa ve E-Brick kombinasyonu sergilenmektedir.

04/04/2013

2012 başlarında Spouwen’de yeni bir salon inşasına başlanmıştır. Bu salon, şu anda hazırdır ve merkez depo, ek çalışma alanı, laboratuar olarak kullanılmaktadır.

Bu yeni binada yeniliklerden sorumlu bölümümüz, birkaç yeni cephe sistemini test etmek ve uygulama ile işleme hızı alanında geliştirmek için Brick Solutions kullanmıştır. Ayrıca bina, şu anda referans projesi olarak gösterim için de idealdir. Seçim, E-Brick ve son tuğla yeniliğimiz Signa izolasyon sistemine dikkat çekmiştir.

Signa, kendi yarattığınız bir tuğla deseninde yapıştırılabilen hava şartlarına dayanıklı Rockpanel’den oluşmaktadır. Tuğla desenini tamamen kendiniz belirleyebilirsiniz. Sayısız örme çeşitlerinden yararlanılabilir. Vandersanden taş çeşitlerinde görülen tüm renk ve boyutlar kullanılabilir. Ayrıca farklı tuğla kalınlığı ve kesilmiş derzler arasında değişiklik yaparak cepheye rölyef kazandırılabilir. Yani Signa sayısız kombinasyon olasılıkları sunar. Bu şekilde özgün bir cephe üzerine kendi imzanızı atabilirsiniz. Spouwen’deki yeni bina için Lithium duvar formatı 50 tuğlasını seçtik. Değişen rölyefte düşey ve yatay yerleştirilmiş bir kılıcına kaplama tuğla kombinasyonu kullandık. Signa, her zaman derzsizdir. Signa-montaj panelleri kullanıma hazır üretilir. Ayrıca panelleri yapı alanında uzman bir şirket, monte eder. Daha başka sorularınız var mı? Bizimle iletişime geçiniz.

Binanın diğer bölümleri, E-Brick panellerle kaplanmıştır. Bunlar, Vandersanden kılıcına kaplama tuğlalarıyla işlenmiş izolasyon panelleridir. Bunun için Orange duvar formatı 65 cephe kaplamasını seçtik. E-Brick’in avantajı panellerin kullanıma hazır şekilde yerleştirilmesidir. Tek hareketle cepheyi tuğlayla kaplayabilir ve izole edebilirsiniz. Ürün, hızlı ve doğru bir montajı garanti eder. E-Brick’in tüm avantajları, renkleri ve referanslara göz atınız.