Genel Bakış

Spijk’te (NL) genişletilmiş zemin tuğlaları sergi alanı

12/10/2012

Spijk’teki (NL) sergi alanı çevresine yeni kaplamalar döşenmiştir. Böylelikle tüm ürün çeşitlerini dışarıda, gün ışığında görebilirsiniz. Bu şekilde taşların gerçek renkleri de olduğu gibi görülecektir. Renk alanlarının kurulumu, taş renginin belirlenmesi ve uygulama seçiminde (kumlu veya kumsuz) de ilham verecektir. Dışarıdaki alan, mevcut sergi salonumuzun mükemmel bir uzantısıdır!

Vandersanden Group, zemin tuğlalarını Huwa markası altında satmaktadır. Hollanda’da bu isim, oturmuş bir markadır. Tüm zemin tuğlaları, kendi geliştirdiğimiz ürün mesafe ayarlayıcılar ile teslim edilecektir. Mesafe ayarlayıcılar sayesinde taşlar doğru bir şekilde döşenecektir. Ayarlayıcılar, taşların birbirinden (“yan yana” olmasına rağmen) yaklaşık 3 mm ayrı durmasını, böylece daha az hasar görmesini sağlar. Bir kez kullanılan zemin tuğlalarında parçalanma minimuma iner. Böylelikle estetik ömür, dikkate değer şekilde uzar. Hollanda’daki sayısız projede Huwa zemin tuğlaları kullanılmaktadır. Tüm referanslarımıza göz atınız.

Etkili bir ürün seçici  aracılığıyla son derece geniş renk yelpazesinden seçim yapabilirsiniz. Huwa zemin tuğlaları hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Huwa websitesine göz atınız veya bizimle iletişime geçiniz: Tel. +32 89 510140 veya info@vandersanden.com