Genel Bakış

Sketchup ile 3 boyutlu mimariyi benimseme

06/11/2017

Yeni başlayanlar için Sketchup

 

Sketchup, mimarlar ve diğer tasarımcılar arasında yaygın olarak kullanılan bir tasarım programıdır. Özellikle bir projenin tasarım aşamasında hızlı ve kolay şekilde 3 boyutlu ilk görüntüyü almak için kullanılır. Görüntü ne kadar gerçekçi olursa, müşteriyi ikna etmek o kadar kolaydır.

Vandersanden içerisinde bunu genel olarak ürün geliştirme sırasında 3 boyutlu tasarımı belirlemek ve bir objeyi görüntülemek için  kullanıyoruz. 3 boyutlu tasarımlar için çok değişken bir uygulama. 3 boyutlu tekstürlerimizi farklı derz renkleri ile yeni sketchup profilimize yükledik. Bunları herkes kullanabilir!
 

Neden Sketchup?

 

En büyük avantajı, ücretsiz bir sürümünün olması. Ayrıca Sketchup'ın kullanımı çok kolay. Bir mimar veya tasarımcı için anlaşılması ve uygulanması çok basit. Program, özel bir eğitiminiz olmaksızın da çalışabilmenize olanak verecek şekilde düzenlenmiş.

Mimarlar artık kolay bir şekilde Vandersanden tuğla örüntülerini Sketchup ile 3 boyutlu bir konuta uygulayabilirler. Program ayrıca projeleri için güzel bir tuğla örüntüsü arayan mimar, müteahhit veya öğrenciler için ideal bir uygulama.

Sketchup'ın 3 boyutlu arşivini keşfedin. Keyifli tasarımlar!
 

Buradan başlayın