Genel Bakış

İrlandalı iş ortağımız Kingscourt Country Manor Bricks, Fingal Business Awards (IE) ödülü aldı

01/12/2014
Bu ödüller, bölgedeki tüm işletmeler için mükemmelliğin göstergesi anlamına geliyor. Ödüllerle, tüm sektörlerde yenilikçi iş süreçlerine, ürün geliştirmeye, girişimciliğe, sürdürülebilirliğe ve genel kurumsal başarıya yön veren şirket yöneticileri onurlandırılıyor.
 
Vandersanden Grubu olarak, İrlandalı iş ortağımız Kingscourt Country Manor Bricks'in Customer Service Retail Excellence Award – Independent Sector (Perakende Satışta Müşteri Hizmetleri Mükemmelliği Ödülü - Bağımsız Sektör) ödülüne layık bulunduğunu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Jüri, iş ortağımızı, 200 aday arasından seçti. 3 yıldır bu ödülü 2. kez kazanıyorlar.
 
Ödül, Fingal bölgesindeki bağımsız perakende satıcıların katılımına açıktı ve benzersiz bir perakende satış kampanyasını ve olağanüstü hizmeti onurlandırmak üzere tasarlanmıştı.
Jüri üyesinin yorumu: "Bu çok iyi organize edilmiş ve çekici mağazayı ziyaret etmek bir zevkti. Uzman personel son derece ilgiliydi, müşterileri çok iyi karşılıyorlardı ve bütün sorularıma kendilerinden emin bir şekilde cevap verebildiler - kesinlikle tekrar gideceğim bir mağaza."
 
Tebrikler!