Genel Bakış

Belçikalı tuğla üreticisi Vandersanden Group, UK (İngiltere) satış ortağını devralıyor

01/12/2016
Şu andan itibaren Limburg tuğla üreticisi Vandersanden Group, ürünlerini doğrudan İngiltere pazarında satacak. Aile şirketi, İngiltere’li ortağı Hoskins Brick ile devralma konusunda bir anlaşmaya vardı. Vandersanden Group, İngiltere pazarında 20 yıldan fazla bir süredir aktif. İngiliz aile şirketi Hoskins Brick, tüm bu zaman süresince kendilerinin satış ortağı idi.  Artık şirketin fikir babası Alan Hoskins emekli oluyor, oğlu Rob Hoskins başka işlerle uğraşmak istediğini belirtti, bu durumda devir mantıklı bir adım. 
 
Vandersanden Group, için bu devir değerli bir yatırım. Hoskins Brick güçlü pazar bilgisi, lojistik uzmanlık ve tutkuyla çalışan personele sahip bir satış ofisi. Her iki şirkette aile şirketi ve aynı çekirdek değerlere sahip. Vandersanden Group yıllardır kendi içinde yenilik, müşteri odaklı ve optimal hizmet anlayışını sunmaktadır. Bu şekilde üretici, her zaman yeni tuğla gelişimleri ile çözümleri araştırmaya ve ulusal-uluslararası inşaat piyasasında acil durumlar ile istekleri dikkate almaya devam etmektedir. Vandersanden Group'un bu devralma sayesinde İngiltere pazarındaki gelişimi başarılı olacaktır. Şu anda hala Hoskins Brick adı altında, ama eninde sonunda Vandersanden Group UK olarak tamamen entegre olacak. İngiltere satış ofisinin 16 çalışanı var. İşlerine devam edecekler ve kaliteli bir müşteri hizmetleri servisi için çalışacaklar.
 
Vandersanden Group, 80 yıldan fazla deneyimi sayesinde el kalıplı cephe tuğlaları ve tuğla uygulamaları üretiminde mükemmel bir uzmanlığa sahiptir. Üretici Belçika'nın pazar lideridir ve uluslararası inşaat piyasasındaki en büyük aile tuğla üreticilerinden biridir. Vandersanden Group, İngiltere'de şimdiden pek çok büyük proje gerçekleştirmiştir. Londra'daki  prestijli “Embassy Gardens”  projesi bir milyondan fazla Vandersanden cephe tuğlası ile inşa edilmiştir.
 
Vandersanden Group ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için:
letişim: +32 89 790250,