2016: Architizer A+ Award

Uluslararası mimarlık internet sitesi Architizer, 12 Nisan'da Architizer A+ 2016 Ödülleri'nin kazananlarını açıkladı. Ödül alan binalar arasında Gdansk, Polonya'daki Shakespeare Theater da var. Tuğla üreticisi Vandersanden Group, bununla Salon/Tiyatro kategorisinde jüri ödülüne layık görüldü.
 
 
 
Go to top

2015: Limburg İhracat Ödülü

6 Ekim Salı günü, Uluslararası Girişimcilik Haftası boyunca Voka Limburg ilk defa ihracat dalında ödüller verdi. "50'den fazla çalışanı olan şirket" kategorisinde jüri, Vandersanden Group'u ihracat ülkelerindeki başarı hikayeleri nedeniyle ödüllendirdi.
 
Go to top

2014: Build It Award (UK)

BuildStore ile ortaklaşa düzenlenen Build It Awards 2014 yarışmasında, tamamlanmış projeler, ürünler, hizmetler ve tedarikçileri kapsayan kendi kendine yapım ve yenileme projeleri tüm yönleriyle ele alındı. Endüstri uzmanlarının ve Build It dergisinin okurlarının katıldığı bir panelde "Best Masonry Home" (En İyi Ev Duvarcılığı) dalında "Four Views" (Dört Görünüm) projesi birincilik ödülünü kazandı.
 
 
 
 
Go to top

2013: Signa ile Golden A’ Design Award 2013 ödülünü kazanıyor

2013: Signa ile Golden A’ Design Award 2013 ödülünü kazanıyor

A’ Design Award, sadece bir ödül değil. Tasarımda kalite ve mükemmelliğin bir kanıtı. Bu ödül töreni, her yıl ‘A’ Design Award & Competition’ tarafından düzenlenen uluslararası bir organizasyondur ve tasarım alanında geniş bir kitleye hitap etmektedir. Akademisyen ve profesyonel uzmanlardan oluşan bir jüri, katılan tasarımları fonksiyonellik, mühendislik, sunum, yenilik ve teknoloji vb. bakımından değerlendirmektedir. Vandersanden Group, Yapı Malzemeleri, İnşaat Elemanları, Yapı ve Sistem Tasarımı alanında Signa ile Golden A’ Design Award ödülüne layık görüldüğü için son derece gururludur.

Daha fazla bilgi...

Go to top

2013: 6. İnovasyon Ödülü Vandersanden Group’un

Voka – KvK Limburg (BE) 27 Kasım’da Dag van de Groeier’ı düzenledi. Bu günde 6. kez İnovasyon Ödülü en yenilikçi Limburg şirketine verildi. Bu kez onur Vandersanden Group’undu.

Voka, kendi bölgelerindeki başarılı yenilikleri inceleyerek Limburg şirket ve organizasyonlarını ürünleri ile verdikleri hizmetler üzerinde düşünmek için ilham vermek ve teşvik etmek istiyor.  Böylelikle yenilik getirmeye devam edilmesini sağlıyor. Vandersanden Group, bu ödülle Visys, Melotte, Z-Group ve Bio-racer’ı izliyor.

Daha fazla bilgi

Go to top

2012: WorldWide Brick Award

2012: WorldWide Brick Award

Her yıl düzenlenen Tuğla Ödülleri, Birleşik Krallık’taki en eski ve saygın tasarım ödüllerinden biridir. 300’den fazla katılımcı arasından Vandersanden Group, diğer 5 aday ile birlikte “Worldwide Brick Award” kategorisinde ödüle layık görülmüştür. Hollanda’daki Raakspoort projesi ile Vandersanden Group, kazanan olarak açıklanmıştır. Daha fazla bilgi...

Go to top

2011-2007-2005: Fema Ödülü

2011-2007-2005: Fema Ödülü

Fema ve Feproma Ödülleri, 2 yılda bir verilmektedir. Fema, sektörün ticari haklarını savunan inşaat materyallerinde uzman Belçikalı toptancılar federasyonudur.  Feproma, inşaat materyalleri üreten (Vandersanden’in de aralarında olduğu) şirketlerin Beçikalı federasyonudur. Kaba inşaat materyalleri kategorisinde Vandersanden, Fema üyeleri tarafından 3 yıl boyunca “son iki yılın en iyi tedarikçisi” olarak seçilmiştir.

Go to top

2009: Mimarlardan oluşan jüri Zero’yu en yenilikçi ürün ödülüne layık gördü.

2009: Mimarlardan oluşan jüri Zero’yu en yenilikçi ürün ödülüne layık gördü.

Her yıl Bouwinnovatie te Hasselt fuarı süresince mimar, basın ve uzmanlardan oluşan bir jüri, sırası ile en yenilikçi ürün, en iyi stand ve enerji ödülleri dağıtmaktadır.  Bu ödül töreni, geleneksel Bouwinnovatie partisi sırasında gerçekleşti. Zero, mimarlardan oluşan jüriden 2009 yılının en yenilikçi ürünü ödülünü aldı. Mimarlardan oluşan jüri, Zero'nun pek çok özelliği ile ileride olduğunu fark ederek birinci seçti. Jüri ürün hakkında şöyle diyor: "Vandersanden, bu değişiklikle inşaat dünyasındaki ana ürünü yeniledi. Piyasada derzsiz çalışmak için birçok çözüm yolu vardı, örneğin yapıştırma gibi. Zero ile inşaatçı, yine malasını kullanarak çalışmaya devam edebilir. Ürün, biz tasarımcılara inşaatçının geleneksel şekilde uygulayabileceği estetik bir çözüm sunmaktadır. Kısaca ürün basit ve yenilikçidir.” Jüri ödülü, ürünün inşaat kalitesi ve buna bağlı promosyonel yaklaşım bazında verilmiştir. Kriterler ürünün yenilenmesi, uygun fiyat/kalite oranı, profesyonel bilgilendirme ve görsel sunum gibi özellikler idi. Zero hakkında daha fazla bilgi...

Go to top

2008-2007-2006-2005: Trends Gazellen Ambassadeur

2008-2007-2006-2005: Trends Gazellen Ambassadeur

Art arda 4 yıl Vandersanden, Limburg eyaletinde Trends Gazellen Ambassadeur ile ödüllendirilmiştir. Vandersanden, tüm büyük şirketler içerisinde birinci olmuştur. Trends Top 100.000’deki tüm şirketlerin bir analizi yapılarak seçilmiştir; bu analizde ciro artışına, personel dosyasına ve nakit akışına bakılmıştır. Vandersanden, diğer Gazellen şirketleri ile birlikte başarılı bir girişimciliğin sembolüdür. Gazellen şirketleri, kendi alanlarında rekabetçi bir kapasite ile iş yapmakta ve girişimleri olumlu şekilde etkilemektedir.

Go to top