Yeni E-Board levhası

Yazıldığı tarih 19/03/2014

Yeni levha kalıpla şekillendirilmiştir. Bunun en büyük avantajı, levhanın kendisinin %100 su geçirmez olmasıdır. Ayrıca levha çevresinde bir V-çentiği bulunur. Bu, otomatik olarak karşılıklı levhalar arasında mükemmel bir yapıştırıcı dolumu sağlamaktadır.

Levhalar arası bağlantı

Bağlantıyı klik laminant parkelerle karşılaştırabilirsiniz. Bu şekilde levhalar her zaman birbirleriyle iyi bir şekilde hizalanır. Levhalar mükemmel şekilde takılır ve bu da iyi bir su geçirmezlik sunar. Bağlantıda ayrıca yerleşik tahliye sitemi de bulunur. Suyun nüfuz etmesi durumunda, su arka kısma ulaşamaz ve her zaman tekrar öne doğru akması için yönlendirilir.

Daha fazla avantaj

İlk olarak levhanın formu bozulmaz. İkinci olarak lambda değeri iyileştirilmiştir ve artık 0,031 W/mK’dır. Bu piyasadaki en iyi değerdir. Ayrıca montaj için artık levha başına 6 değil sadece 5 vida gerekmektedir. Vidalar için önceden şekillendirilmiş çentikler sayesinde son kullanıcı, doğru sayıda vida kullanmakta ve vidaları doğru yere sabitlemektedir. Son olarak levhanın arka tarafı, derzsiz bir cephe uygulaması için E-Board Zero levhası gibi işlev görmektedir.

Uygulama

Size doğrudan E-Board kendin-yap kiti teslim edilmektedir. Geçme bağlantılı diş ve yiv sistemi ile levhaları kolayca, hızlı ve uygun bir şekilde kendiniz yerleştirebilirsiniz. Daha sonra da kılıcına kaplama tuğlalarını monte edersiniz. Yapıştırıcı ve vidalar, kitle birlikte teslim edilir. E-Board uygulama adımlarına göz atınız.