Dış cephe rengini tepeden tırnağa değiştirme - E-Board hesaplama aracı

E-Brick'le Dış Cephenin Tepeden Tırnağa Değiştirilmesi

Cephenizin E-Brick'le nasıl bir görünüm alacağına göz atmak için cephe simülatörünü kullanın. 5 adımdan oluşan talimatları tamamladıktan sonra, yeni cephenizin görünümünü oluşturabilirsiniz. Cephenizin önden görünümünün fotoğrafını yükleyin. Hangi yüzeyi E-Brick'le değiştirmek istediğinizi belirtin ve Vandersanden'ın kapsamlı tuğla renkleri yelpazesinden, istediğiniz cephe tuğlalarını seçin. İki rengin kombinasyonunu da kullanabilir, ayrıca cephenizin alt tarafındaki kaide bölümlerinde kullanılacak doğal taş elemanları da seçebilirsiniz. Bunun sonucunda cephenizin, yazdırabileceğiniz, e-postayla gönderebileceğiniz veya Facebook'ta yayınlayabileceğiniz, "önce" ve "sonra" görünümünün fotoğrafını elde edeceksiniz.

 

E-Board hesaplama aracı

 

Cephenizi yalıtmak ve kaplamak için ne kadar malzemeye ihtiyacınız olduğunu hesaplamak için E-Board hesaplama aracını kullanın. Arzu ettiğiniz yalıtım kalınlığını ve cephenizin kaplanması için hangi kılıcına kaplama tuğlalarını kullanmak istediğinizi belirtin. Her dış duvarın ve pencerelerle kapıların boyutlarını girin.

Ayrıca çeşitli kaplama profilleri arasından seçim yapabilirsiniz. Sonuçta, girdiğiniz verileri ve fiyat tahminini içeren bir PDF dosyası elde edersiniz. Aynı zamanda, istediğiniz malzeme satıcısına verebileceğiniz bir sipariş fişi de alırsınız.