ASTAR TUĞLALARI: DIŞ CEPHE TUĞLALARINDAN MEKANİK OLARAK KESİLMİŞ TUĞLALAR

Normal bir tuğla örgüsü görünümüne sahip 2 santim kalınlığında tuğlalar.

Kesme astar tuğlaları

Astar tuğlaları, 2 cm kalınlığında orijinal dış cephe tuğlalarıdır ve Belçika Benor ve Avrupa CE standartlarına uygun olarak dış cephe tuğlalarıyla aynı özelliklere sahiptir. Bu tür bir tuğla kaplama aynı zamanda hem hafiftir hem de kolay uygulanabilir. Vandersanden, kaliteli astar tuğlalarını İngiltere'nin yanı sıra diğer ülkelere de satmaktadır.

Bu astarları dış duvarınıza uygularken kalınlığın daha az olması, pencere ve kapılarınızın normal ayrıntılarının korunmasına imkan verir. Bu da daha düşük değişim maliyeti anlamına gelmektedir. İç duvarlara tuğla kaplama uygularken, kalınlığın daha az olması sayesinde daha az alan kaybedersiniz. Astar tuğlaları, birleştirildiklerinde büyük tuğlalar ile örülmüş normal bir tuğla örgüsü görünümüne sahip olurlar.

Astar tuğlaları ile yenileme

Astar tuğlaları, yalıtım panelleri ile birlikte kolaylıkla kullanılabilir ve binanızın etrafında mükemmel bir yalıtım koruması sağlar. Astar tuğlalarıyla birlikte kullanılan E-Board yalıtım sistemini keşfedin. E-Board ile evinizin yalıtımını yaparken tamamen yeni bir dış duvara da sahip olabilirsiniz.

ECO astar tuğlaları:

ECO astar tuğlaları: Sürdürülebilir bir gelecek için kalıp ile şekillendirilmiş astar tuğlaları.
 

Bol renk seçeneği

Tüm dış cephe tuğlası ürün yelpazesi, kesme astar tuğlası olarak mevcuttur. Geniş ve çeşitli ürün yelpazemizden istediğinizi seçin.

Tüm renkleri görüntüleyin

İlham alın!

Astar tuğlalarının sağladığı sayısız yaratıcı olanağı merak mı ediyorsunuz?

Astar tuğlalarıyla yapabileceğiniz projeleri keşfedin

 

Sorularınız mı var?

Sorularınız mı var veya projeleriniz ile ilgili tavsiyeye mi ihtiyacınız var? Lütfen bizimle iletişime geçin. Sorularınızı cevaplamaktan ve durumunuza özel tavsiyeler vermekten memnuniyet duyarız.

Bize ulaşın