ECO astar tuğlaları

Çevre için çok daha hafif      

Hem sürdürülebilir hem de estetik açıdan hoş görünen duvarlar mı? Elbette bu mümkün! ECO astar tuğlalarını kullanarak ekolojik ayak izinizi daha da azaltırsınız.

Ekolojik ilk tercih olarak astar tuğlaları

Astar tuğlaları, 2 santimetre kalınlığında orijinal dış cephe tuğlalarıdır ve dış cephe tuğlalarıyla aynı özelliklere sahiptir. Ayrıca, çok hafiftirler ve E-Board® gibi yalıtım sistemleri ve Signa® gibi cephe sistemleriyle de uyumludurlar.

ECO astar tuğlaları

Eşsiz ECO astar tuğlalarımız, verimliliği günümüzdeki kesme astar tuğlalarının bir adım önüne taşıyor. Daha büyük tuğlalardan kesmek yerine her biri doğrudan özel kalıplarda tek tek şekillendirilerek fırınlanır. Bu şekilde daha da az malzeme, hammadde ve enerji israf edilmiş olur. Yeni ECO astar tuğlaları size üç açıdan kazanç sağlar: Ekolojik olarak, estetik olarak ve mali olarak.

ECO astar tuğlaları hakkında daha fazla bilgi edinin

Kesme astar tuğlaları

Kesme astar tuğlalarıyla dış cephe kaplaması, geleneksel tuğla kullanımına ilişkin sürdürülebilir ve ekolojik bir alternatiftir. Aynı sayıda tuğla kullanarak daha geniş bir alan kaplanabilirken, yalıtım için de yeterli alan bırakılabilir. Zaten akıllı ve yalın bir yapı seçilmiş olsa da, bunu daha çevre dostu bir hale getirmek mümkündür.

Kesme astar tuğlaları hakkında daha fazla bilgi edinin