ECO ASTAR TUĞLALARI

Hem sürdürülebilir hem de estetik açıdan hoş görünen duvarlar mı?
Elbette bu mümkün! ECO astar tuğlalarını kullanarak ekolojik ayak izinizi daha da azaltırsınız.

Kalıp ile şekillendirilmiş ECO astar tuğlaları

Elle şekillendirilmiş veya su darbeli yeni ECO astar tuğlaları, dış veya iç duvarımıza doğal bir görünüm ve son derece dayanıklı bir karakter kazandırır. Büyük tuğlalardan kesmek yerine popüler olan uzun form da dahil her biri doğrudan özel kalıplarda tek tek şekillendirilerek fırınlanır. Bu şekilde daha da az malzeme, hammadde ve enerji israf edilmiş olur. Yeni ECO astar tuğlaları size üç açıdan kazanç sağlar: Ekolojik olarak,, estetik olarak ve  mali olarak.

Enerji tasarruflu yapı

ECO astar tuğlaları yaklaşık 2 cm kalınlığındadır. Geleneksel tuğlalara oranla duvar kalınlığında 8 cm kadar tasarruf edebilir ve böylece yalın görünümlü bir cepheye sahip olurken yalıtım için de daha fazla alan bırakmış olursunuz. E-Board® duvar yalıtım sistemi veya Signa® gibi diğer prefabrik dış cephe sistemleriyle birlikte ECO astar tuğlaları; enerji tasarruflu binaların ve yalın, kolay inşa edilebilir (iskele kullanmadan) yapıların güncel gereksinimlerini etkili bir şekilde karşılar.

Çeşitler

Farklı yapı, renk ve boyutta ECO astar tuğlaları mevcuttur. Buradaki geniş ve çeşitli ürün yelpazemizden istediğinizi seçin.

ECO ürün yelpazesini görüntüleyin

İlham alın

ECO astar tuğlalarının sağladığı sayısız yaratıcı olanağı merak mı ediyorsunuz?

Astar tuğlalarıyla yapabileceğiniz ilham verici projelerimizi keşfedin

Sorularınız mı var?

Sorularınız mı var veya projeleriniz ile ilgili tavsiyeye mi ihtiyacınız var? Lütfen bizimle iletişime geçin. Sorularınızı cevaplamaktan ve durumunuza özel tavsiyeler vermekten memnuniyet duyarız.

Bize ulaşın