Gizlilik Politikası

Vandersanden, gizliliğinizin ve kişisel bilgilerinizin korunmasına gereken dikkati göstermekte kararlıdır.

1. Kişisel bilgilerinizin toplanması ve kullanımı

Vandersanden'ın prensipleri hakkında her türden bilgiyi edinmek için Web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bunun için, adınız, adresiniz ve e-posta adresiniz gibi kişisel bilgilerinizi vererek bir başvuru formu doldurmanız yeterlidir. Bu form, istediğiniz bilgileri, mümkün olduğunca çabuk ve doğru olarak gönderebilmemiz için gereklidir. Onayınızla, bu bilgileri ticari amaçla ve/veya toplu e-posta gönderimi için kullanabiliriz.

2. Bilgilerin üçüncü şahıslara açıklanması

Kişisel bilgileriniz dâhili yönetimde yararlanılmak üzere işlemden geçer ve hiçbir şekilde üçüncü şahıslara aktarılmaz. Vandersanden nv şirketi elbette, www.vandersandengroup.com/group/tr sitesinde yer alan bağlantılar üzerinden girebileceğiniz diğer Web sitelerinin gizlilik politikalarından sorumlu değildir.

3. Anonim bilgiler

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde Web sunucumuz, siteye yaptığınız çeşitli ziyaretleri ve baktığınız sayfaları kaydeder. Bu bilgilerden, dâhili ve anonim olarak, sitemizin ziyaret edilme grafiği hakkında istatistik bilgi toplamak amacıyla yararlanılır. Bu sayede ziyaretçilerin eğilimlerine göre Web sitemizi geliştirip daha kullanıcı hale getirme olanağı elde ederiz.

4. İnceleme hakkı

Kimliğini kanıtlayabilen herkes, kendi kişisel bilgilerine erişme ve gerekliyse düzeltme hakkına sahiptir. İstediğiniz zaman bize isteğinizi belirten bir e-posta göndererek, bilgilerinizin düzeltilmesini sağlayabilir veya kullanım onayınızı iptal edebilirsiniz.

Gizlilik beyanı hakkında hâlâ sorularınız varsa, her zaman aşağıdaki adrese mektup atabilir veya e-posta gönderebilirsiniz:

Vandersanden steenfabrieken nv
Riemsterweg 300
B-3740 Bilzen (Spouwen)
info@vandersanden.com

Yasal e-posta bildirimi

Vandersanden'dan gönderilen e-posta, ekleriyle birlikte, sadece alıcı adresinde belirtilen kişiye veya kuruma yöneliktir ve varsa sadece e-postada belirtilen amaç veya kullanım şekli içindir. Gizli bilgiler ve/veya Vandersanden'a ait olmayabilecek kişisel görüşler içerebilir. Bu gibi bilgilerin, alıcı dışındaki kişiler tarafından her türlü kullanımı (değiştirilmesi, başkalarına iletilmesi, kısmen veya tamamen kopyalanması veya herhangi bir şekil altında dağıtımı vb.) yasaktır. Vandersanden'dan yanlışlıkla e-posta aldıysanız, lütfen Vandersanden'a durumu bildirin ve mesajla eklerini silin.