6. İnovasyon Ödülü Vandersanden Group’un
28/11/2013

Haberlere genel bakış

Voka, kendi bölgelerindeki başarılı yenilikleri inceleyerek Limburg şirket ve organizasyonlarını ürünleri ile verdikleri hizmetler üzerinde düşünmek için ilham vermek ve teşvik etmek istiyor.  Böylelikle yenilik getirmeye devam edilmesini sağlıyor. Vandersanden Group, bu ödülle Visys, Melotte, Z-Group ve Bio-racer’ı izliyor.

Tuğla Çözümleri

Son yıllarda Vandersanden Group ayrı bir departman olan Tuğla Çözümleri ile yenilik alanında ciddi bir biçimde çalıştı. Tuğla Çözümleri, Zero ile derzsiz örgü ve E-Brick veya E-Board sistemle dış cephe yalıtımı konularıyla ilgilendiler. Bu İnovasyon Ödülü en son yenilikleri Signa için verildi. Sistem, mümkün olabilecek her modelde sürdürülebilir kılıcına kaplama tuğlaları ile kaplanan panellerden oluşuyor. Tuğlalar için Vandersanden Group’un tüm renk yelpazesinden seçim yapabilirsiniz. Bu, mimarın en yaratıcı tuğla modellerini tasarlamak için eşsiz bir özgürlüğe sahip olduğu anlamına gelmektedir. İş Geliştirme Müdürü Maarten Leën,  bu ödülü gururla alırken şöyle konuştu: İnovasyon Ödülü’nü aldığımız için çok mutluyuz. Bu Vandersanden Group için büyük bir şeref.  Çünkü klasik bir sektörde yer alıyoruz. Yenilikçi olmaya devam etmek, yenilikler için yatırım yapmaya cesaret etmek ve böylelikle çalışma fırsatı yaratmak çok önemli. Ödül, bu konular üzerinde çalışmayı daha da çok teşvik ediyor.”

Bu, Vandersanden Group’un Signa için aldığı ikinci ödül. Bu yılın başlarında Como’da (İtalya) Golden A’ Design Award’ı almıştı.