Teknik bilgiler

1. E-Board paketinde hangi parçalar yer almaktadır?

1. E-Board paketinde hangi parçalar yer almaktadır?

E-Board yalıtım sistemi, bir DIY-kitidir. Paket inşaat alanınıza teslim edilir, hemen işe koyulabilirsiniz. Cephe restorasyonu veya yeni inşaatınız için verilen parçalara bakınız.
  1. Hizalama kenarlıkları ile EPSHR den kalıpla şekillendirilmiş yalıtım levhaları, kılıcına kaplama tuğlalarının doğru hizalama ve iyileştirilmiş bağlantısı için uygun. Hem standart örme işi için yaklaşık 12 mm derzleme hem de derzsiz bir efekt için yaklaşık 4 mm olarak dört tuğla formatımızda mevcuttur. 
  2. El kalıplı kılıcına kaplama tuğlalar ve 20 mmlik köşe tuğlalar, yeni cephenize geleneksel örülmüş bir duvar görünümü ve hissi kazandırır. 
  3. Yapıştırıcı bileşenlerine sahip çimento harcı bazlı yapıştırıcı, kılıcına kaplama tuğlaları, cephe yalıtımı ve dış duvar arasında dayanıklı bir bağlantıyı garanti eder.
  4. Bağlantı dübelleri, sistemin uygulanacağı baz seçimine bağlı olarak çakma veya vidalı olarak teslim edilecektir.
  5. Hafifçe genleşen PUR (poliüretan) köpük, yapışkanlığı ve yalıtım levhaları ile köşeler arasındaki birleşim yerlerinin su geçirmez olmasını garanti eder. Cephe izolasyonu ve diğer engeller arasındaki muhtemel çatlak ve açıklıklar da bununla kapatılır.
  6. Poliüretan köpüğü sıkmak için yapıştırıcı tabancası, 30 m²lik miktardan itibaren ücretsiz verilmektedir.
  7. Temizleme kutusu, yapıştırıcı tabancanızın iş bitiminden sonra temiz kalmasını sağlar.
  8. Genleşen köpük bandı veya kompresyon bandı, cephe izolasyonu ve cam profili arasındaki hava ve su geçirmezliğini sağlar.